Hakkımızda
Buradasınız: Anasayfa / Hakkımızda
Hakkımızda

Teknolojik Üretim,

Sürekli Ar-Ge ve

Yüksek Verimlilik'le Üretiyoruz


KISACA SOYLU ENDÜSTRİ

Soylu Makina, sahibi Süleyman Soylu, işe çıraklık ile başlamış olup sektöründe 30 yıldan fazla  tecrübesi  vardır. Firma sahibi uzun süre usta başı olarak sektörde çalıştıktan sonra tecrübesine  kendi  firmasıyla tecrübe katmıştır.Soylu makina , sahip olduğu gelecek vizyonu ile bu alandaki liderlik için yarışmaktadır.

Türkiye’nin ve Dünya’nın birçok ülkesinde firmaların makine ihtiyacını karşılayarak müşterilerinin çözüm ortağı olmuştur.Sektöründe performansına özenilen, çevre ve yaşam değerlerine saygılı öncü bir şirket olmuştur.” Avrupa Birliği normlarına uygun, çevre ve insan sağlığı yasalarıyla uyumlu, düşük maliyetli, yüksek kaliteli gıda makineleri üreterek müşterilerinin beğenisine sunmaktadır.

Sektöre 2006 yılında 100m² alanda başlamış olan Soylu Makina 

başarısı sonucunda 2500 m² kapalı alanda faaliyetini sürdürmektedir.

 

 

YÜZLERCE ANAHTAR TESLİM PROJE 

Firma ihracaatla birlikte  makina parkurunu geliştirmiş ve bu kalite firmaya yeni pazar yollarını açmıştır. Azerbaycan , Suriye, Ürdün, Mısır, Irak, Pakistan ve özellikle Rusya pazarına anahtar  teslim un fabrikaları yapmaktadır. İşletme üretim ve hizmet sağlamak adına gerekli tüm ekipmanlara sahiptir. Büyüme odaklı çalışan işletme kendi imkanları dahilinde yatırımlar yaparak iş yerini ve üretim kapasitesini geliştirmektedir. Sektördeki beklentileri en iyi şekilde karşılamayı prensip edinmiş olan firma müşterisine geniş makina parkı, tesis tasarımları, eski revizyon ve tonaj artırımı, kaliteli ve devamlı hizmeti, servis ve yedek desteği sunmayı satış öncesinde olduğu gibi satış sonrasında da sürdürerek değerli müşterilerine en iyi hizmeti vermeye çalışmaktadır.

 


 

 

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın